FANDOM


Vítejte na stránkách Role-play serveru Warcraft seriesEdit

Nový projekt v oblasti Role-play. Nové možnosti jak zabavit i ty nejnáročnější hráče. Náš projekt se zabývá hlavně tím, aby hráčům poskytl tu nejkvalitnější zábavu i bez poskytnutí vyšší pomoci. V projektu máme připraveno několik možností jak hráče zabavit. Pro hráče vůdčích typů máme připravené dvě pevnosti a šlechtické rody ke kterým se bude moci hráč po dobu svého hraní dostat. Dále je také možno uchopit do svých rukou pevnost a započít s jejím rozvíjením. Kdo se stane silnějším vládcem ? Dostane se k moci milostivý vůdce nebo bude vládce krutý. To už je jen a jen ve vašich rukách. O nic ochuzeni nebudou ani hráči nižších vrstev jako je například žebrák, řemeslník a obchodník a mnohem dalšího. Unikátní bude systém profesí, který bude přizpůsoben tak, aby docházelo výhradně k obchodu mezi hráči a neprodávali své výrobky již vytvořeným obchodníkům. Bohatá příroda, lesy plné zvěře a banditů nenechají klidné ani místní hraničáře, kteří dohlížejí na celou oblast. Kde si v koutě se skrývá i kmen Hordy, který se snaží přežívat v této oblasti. Vztahy mezi Lordaeronem a Hordou jsou až na nože. Žádný člen hordy ani Lordaeronu nenechá druhého odejít, aniž by se nestrhla krvavá potyčka. Důležitou součástí našeho projektu je vývoj každé postavy.

WesternPlaguelands

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.